SEO

Nikdy Ti neslíbíme, že dostaneme web na určitou pozici v SERPu. Můžeme Ti ale zaručit, že stránky důkladně zanalyzujeme, identifikujeme všechny bariéry bránící v nalezení obsahu a poté tyto překážky spolu pěkně jednu po druhé odstraníme.ON-PAGE faktory

Mrkneme na zoubek zdrojovému kódu, použitelnosti v mobilních zařízeních, doby načítání stránky, titulků a meta popisků, prověříme, jak pracujete s interními odkazy, mikroformáty, popisy služeb, sociálními sítěmi a…a je toho prostě hodně, probereme osobně 😉

OFF-PAGE faktory

Zhodnotíme aktuální stav odkazového portfolia, nejodkazovanější anchor texty, trendy v čase, porovnání s konkurencí a mnoho dalších klíčových atributů.

Hlavním výstupem on-page nebo off-page anlýzy je odprioritizovaný list konkrétních úkolů, po jejichž realizaci dojde ke zlepšení hodnocení webů ze strany vyhledávačů a tím i zvýšení organického trafficu.

Analýza klíčových slov

Dodáme přehled o nejhledanějších klíčových frázích. Vypracujeme podklady k rozšíření a úpravám webu (názvy, popisy, klíčová slova). Pošleme přehled o technickém stavu webu a indexaci. Proradíme, jak prakticky optimalizovat vaše (pod)kategorie.