Služby

Analyzujeme, boříme, tvoříme, vyhodnocujeme, školíme – jednoduše děláme všechno proto, aby vaše marketingová komunikace měla co nejsilnější efekt.

Stanovených cílů dosahujeme komplexní strategií s ohledem na očekávání a možnosti klienta. Není pro nás malého projektu – každý si zaslouží naši pozornost, protože z každého se může stát projekt velký. Růst a pohyb dopředu máme v krvi. Stejně tak jako selský rozum.

Komplexní strategie

Ať už potřebujete posílit brand, zvýšit výkon nebo obojí, navrhneme vhodné taktiky tak, abychom za co nejmenší náklady generovali co nejvíce muziky. Zajistíme, aby komunikace synergicky fungovala od A až do Z.


více

Výkonnostní kampaně

Zasáhneme zákazníka v čase, v kterém se o Tvůj produkt či službu zajímá. Ať už potřebuješ objednávky, leady či jakoukoliv jinou akci na webu, oslovíme přesně ta publika, která potřebuješ.


více

Akvizice a Brand

Bez nových zákazníků a zvyšování povědomí o vaší značce to dlouhodobě fungovat nebude. Zvolíme přesně takovou kombinaci kanálů a formátů, aby rozpočet netrpěl a zároveň generoval požadované KPIs.


více

Analytika

Ke správnému řízení business a marketing strategie potřebuješ mít perfektní data. Nastavíme jakýkoliv typ konverze, importujeme jakýkoliv náklad do vaší webové analytiky, propojíme vaše interní databáze či API s reklamními systémy. Vše vykreslíme v přehledných online dashboardech.


více

SEO

Pomůžeme vám web důkladně zanalyzovat a identifikovat největší překážky, které vyhledávačům brání v nalezení vaší firemní prezentace. Navrhneme jasnou strategii optimalizace, která povede k růstu přirozené návštěvnosti.


více

Další služby

Podívej se na další oblasti, v kterých rádi pomůžeme. Děláme audity, školení, manažerské online dashboardy, konzultace.

více