Komplexní strategie

Ať už u vás potřebuješ posílit brand, zvýšit výkon nebo obojí, navrhneme vhodné taktiky tak, abychom za co nejmenší náklady generovali co nejvíce muziky. Zajistíme, aby komunikace synergicky fungovala od A až do Z.Revize současného stavu

Mrkneme na všechny využívané nástroje a aplikace, zauditujeme je a nastavíme priority, které povedou k nejrychlejší akceleraci kýžených výsledků. Vyslechneme Tě, protože ne všechno z nástrojů vyčteme. Bez důkladného seznámení s aktuálním positioningem značky by se nám dobře nepracovalo.

Stanovení cílů

Abychom věděli, za čím jdeme. Nesoustředíme se slepě jen na pár zdrojů trafficu. Chceme, aby rostl Tvůj business jako celek, proto využíváme vzájemného propojení a atribuci naplno.

Strategie

Naplánujeme krok za krokem média, konkrétní činnosti, alokace budgetu i systém průběžného vyhodnocování a reportingu.

Vyhodnocení

Nastavíme systém reportingu tak, abys vždy měl precizní přehled o výsledcích a činnosti našich specialistů. Zapomeňte na excely zasílané jednou za čas. Naše na míru customizované dashboardy Ti vykreslí všechny KPIs a grafy kdykoliv potřebuješ. Samozřejmostí je pravidelná dávka informací o našich aktivitách a plánech.

Průběžná optimalizace

Průběžná data aktivně zpracováváme a na jejich základě implementujeme další postupy vedoucí k posílení silných a eliminaci slabých zdrojů.